Gwarancja: do 24 miesięcy*
Czas realizacji: do 20 dni roboczych
Produkty wykonane z AISI 430 - 12 miesięcy*
Produkty wykonane z AISI 304 - 24 miesiące*

Okapy 

700

W naszej ofercie znajdziecie Państwo trzy rodzaje okapów – nawiewne, nawiewno-wywiewne i kondensacyjne. Wszystkie są wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej AISI 430 i spełniają wymogi dotyczące higieny i bezpieczeństwa.

Okapy wywiewne wychwytują i odprowadzają ciepło, parę i zanieczyszczenia powstające w procesie gotowania, smażenia i pieczenia w profesjonalnej kuchni, bez dodatkowego doprowadzenia świeżego powietrza. Oferujemy trzy modele okapów wywiewnych – skrzyniowy, skośny i trapezowy, każdy z nich w dwóch wariantach – przyścienny i centralny.

Okapy nawiewno-wywiewne przeznaczone są do pomieszczeń zamkniętych z centralnymi systemami wentylacji. Wychwytują i odprowadzają ciepło, parę i zanieczyszczenia, jednocześnie zapewniając odpowiedni bilans powietrza nawiewanego i wywiewanego. Do wyboru trzy modele okapów nawiewno-wywiewnych – indukcyjny, kompensacyjny i kompensacyjno-indukcyjny, każdy w dwóch wariantach – przyścienny i centralny

Okap kondensacyjny wychwytuje i odprowadza parę wodną oraz ciepło znad urządzeń niewytwarzających tłuszczu, takich jak zmywarki i kotły warzelne.

Łapacze tłuszczu, króćce przyłączeniowe i oświetlenie to wyposażenie dodatkowe, które należy dobrać.

Okapy mogą zostać wykonane w całości w Standardzie AISI 304.

Produkujmy również meble ze stali nierdzewnej na wymiar odpowiadający Państwa potrzebom. Zapraszamy do kontaktu, doradzimy i pomożemy znaleźć rozwiązanie!

 • Okapy wywiewne

  W ofercie okapy wywiewne przyścienne oraz centralne z wysokogatunkowej stali nierdzewnej. Idealne dla gastronomii modele skrzyniowe, skośne i trapezowe. Posiadają rynienki ociekowe z zaworem spustowym. Polecamy wyposażenie dodatkowe okapów: łapacze tłuszczu - możliwość mycia w zmywarce, oświetlenie - świetlówki lub standard AISI 304.

 • Okapy wywiewno-nawiewne

  Urządzenia gastronomiczne dla Twojej kuchni! Okapy wywiewno-nawiewne przyścienne oraz centralne ze stali nierdzewnej zapewniają odpowiedni poziom powietrza odprowadzając ciepło i zanieczyszczenia przy jednoczesnym dostarczaniu powietrza z instalacji nawiewnej. W ofercie posiadamy modele indukcyjne, kompensacyjne oraz kompensacyjno-indukcyjne.

 • Okapy kondensacyjne

  Okapy kondensacyjne wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej AISI 430.

  Solidna konstrukcja spawana okapów jest przygotowana dla potrzeb gastronomii.

  Okap kondensacyjny wychwytuje i odprowadza parę wodną oraz ciepło znad urządzeń, które nie wytwarzają tłuszczu, takich jak zmywarki gastronomiczne i kotły warzelne. Kondensat gromadzi się w rynience ociekowej okapu kondensacyjnego, zapobiegając skapywaniu wody. Zawór spustowy przy rynience ociekowej umożliwia odprowadzenie zgromadzonych skroplin.

  Okap kondensacyjny nie jest wyposażony w wentylator. Należy podłączyć go do wentylatora lub instalacji wentylacyjnej w budynku, w którym znajduje się kuchnia.

  Okapy to istotne wyposażenie w kuchni zakładów gastronomicznych i pomieszczeniach obróbki wstępnej

  produktów spożywczych. Spełniają one wszystkie wymagania dotyczące higieny i bezpieczeństwa.

  W przypadku zainteresowania produktem niestandardowym, o wymiarach dostosowanych do

  potrzeb konkretnej kuchni, prosimy o kontakt. Nasi doradcy pomogą znaleźć stosowne rozwiązanie.