Gwarancja: do 24 miesięcy*
Czas realizacji: do 20 dni roboczych
Produkty wykonane z AISI 430 - 12 miesięcy*
Produkty wykonane z AISI 304 - 24 miesiące*

Stoły do pracy 

100

Stoły do pracy ze stali nierdzewnej to podstawowe wyposażenie w kuchni i pomieszczeniach obróbki wstępnej produktów spożywczych. W naszej ofercie znajdą Państwo stoły przyścienne, centralne, wiszące, jezdne oraz przelotowe. Meble wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej AISI 430, która spełnia wymagania w zakresie higieny i bezpieczeństwa.

Stabilna konstrukcja spawana mebli ze stali nierdzewnej jest idealna dla gastronomii a wnętrze blatów wzmocnione płytą laminowana wodoodporną zapewnia komfort pracy i solidną jakość. Wszystkie stoły gastronomiczne ze stali nierdzewnej wyposażone są w stopki regulowane a uchwyty w formie przetłoczeń (na całej długości drzwi i szuflad) pozwalają na komfortowe otwieranie i czyszczenie mebli w kuchni. W celu zapewnienia maksymalnej stabilności stoły przyścienne, szafki są umieszczane na 6 nogach, natomiast stół jezdny wyposażony jest w cztery kółka, w tym dwa z hamulcem.

W szafkach znajdą Państwo do wyboru - półki, szuflady, drzwi suwane lub na zawiasach. Ta dogodna kombinacja, pozwali skomponować odpowiedni zestaw mebli ze stali nierdzewnej odpowiadający Państwa potrzebom. Dla szuflad, drzwi suwanych i na zawiasach możliwy jest montaż zamków, a dla wybranych modeli stołów do pracy szuflada podwieszana.

Stoły do pracy mogą zostać wykonane w całości w Standardzie AISI 304.

Produkujmy również meble ze stali nierdzewnej na wymiar odpowiadający. Państwa potrzebom. Zapraszamy do kontaktu, doradzimy i pomożemy znaleźć rozwiązanie!

  • Stoły przyścienne

    Gastronomiczny przyściennystół ze stali nierdzewnej dostępny jest w wielu wariantach. Jeżeli szukasz wyposażenia profesjonalnej kuchni lub idealnego stołu do pracy zapraszamy do naszego sklepu internetowego - znajdziesz w nim stoły ze zlewem z stali nierdzewnej, narożne, z półkami, szufladami, drzwiami suwanymi lub na zawiasach. Blaty wzmocnione są laminowaną płytą wodoodporną, gwarantującą wysoką jakość naszych produktów

  • Stoły centralne

    Gastronomiczne meble dla Twojej kuchni. Polecamy centralne stoły ze stali nierdzewnej. W ofercie stół jezdny z półką wyposażony w 4 kółka obrotowe, w tym 2 z hamulcem.Stoły ze zlewem jak i inne stoły gastronomiczne posiadają wodoodporne blaty oraz regulowane stopki. Do stołów bez szuflad istnieje możliwość dokupienia szuflady podwieszanej.

    Jeżeli poszukujesz swojego wymarzonego stołu do pracy ze stali nierdzewnej i nie wiesz, jaki model wybrać - zachęcamy do kontaktu.