Gwarancja: do 24 miesięcy*
Czas realizacji: do 20 dni roboczych
Produkty wykonane z AISI 430 - 12 miesięcy*
Produkty wykonane z AISI 304 - 24 miesiące*

Stoły ze zlewem 

200

Stoły ze zlewem ze stali nierdzewnej to podstawowe wyposażenie zmywalni w kuchniach gastronomicznych. Komory zlewów, basenów i blaty wykonane są w naszych meblach już w standardzie ze stali nierdzewnej AISI 304 - tzw. kwasówki. Dodatkowo komory zlewów zabudowane są maskownicą, która pozwala utrzymać czystość w kuchni. Stabilna konstrukcja spawana mebli wykończonych stopkami regulowanymi jest idealna dla gastronomii. Meble spełniają wszystkie wymagania dotyczące higieny i bezpieczeństwa.

Szeroki asortyment stołów nierdzewnych ze zlewami wyposażony w półki, szafki z szufladami, drzwi suwane i na zawiasach pozwala na dobór odpowiedniego mebla ze stali nierdzewnej do Państwa kuchni. Dla szuflad, drzwi suwanych i na zawiasach możliwy montaż zamków. W basenach spadek w kierunku syfonu – tzw. koperta.

Blat w stołach ze zlewami wykończony jest przetłoczeniem obniżającym na około 10 mm z przodu i boków (tzw. blat morski), który chroni przed spływaniem wody. We wszystkich rodzajach stołów ze zlewem możliwość wycięcia otworu pod baterię i młynek koloidalny.

Stoły ze zlewem mogą zostać wykonane w całości w Standardzie AISI 304.

Produkujemy również meble ze stali nierdzewnej na wymiar odpowiadający Państwa potrzebom. Zapraszamy do kontaktu, doradzimy i pomożemy znaleźć rozwiązanie!

200